Makita ADCW180Z Outdoor Adventure 18V X2 LXT, 12V/24V DC Auto, and AC Cooler/Warmer, Tool Only with Bonus Outdoor Adventure 18V LXT Cordless Power Source
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
  • 4 cooling modes: 15ºF, 30ºF, 40ºF, 50ºF
  • 2 warming modes: 130ºF, 140ºF
  • 20 L (21 qt.) capacity
  • Bring the power outdoors and charge up to 2 USB compatible devices at the same time
  • 2.1A output from each USB port, 4.2A total output when both USB ports are connected